Over AZAC

De Antwerpse Zee Aquarium Club of kortweg A.Z.A.C. werd opgericht in november 1973, toen nog onder de naam “Moby Dick”. Onze club verenigt uitsluitend zee-aquarianen. Het is in de eerste plaats onze bedoeling om de zee-aquaristiek te bevorderen. Na vele jaren ervaring van onze leden, wisselen wij al onze kennis en ervaring uit, op onze maandelijkse bijeenkomsten van de vereniging. Ook helpen wij beginnende zeeaquarianen bij het opstarten van hun aquarium door starterscursussen te geven.

A.Z.A.C. geeft ook een tweemaandelijks magazine in kleur uit, genaamd “Aqua Review”, met allerhande interessante artikels aangaande aquarium techniek, lagere dieren en vissen. Ook zelfbouw van aquariums en techniek komt bij onze club vaak aan bod. Heeft U interesse of nuttige tips ? Kom dan eens vrijblijvend naar één van onze maandelijkse bijeenkomsten.

Wat heeft A.Z.A.C. u concreet te bieden:

 • 10 x per jaar elke 3 vrijdag van de maand clubavond met steeds een boeiende en vernieuwende lezing, workshop of andere thema avond!
 • 6 x per jaar Aqua Review in uw brievenbus .
 • 10 x per jaar Aquagids. Informatieve steekkaarten over onze hobby.enkel op de ledenvergaderingen te bekomen
 • Elk jaar één of meerdere evenementen of uitstappen naar groothandels, aquaria en andere spektakels.
 • Online forum en zeer uitgebreide database. Als lid zie je op deze website nog meer! Informatie over de Zebrasoma flavescens nodig? Het kan online en via deze website!
 • Clubgevoel. Clubleden helpen elkaar dag en nacht. U kunt door de sociale netwerken in onze club snel hulp krijgen.
 • Ruiltafels op clubavond. Ruil of verkoop uw techniek en/ of dieren op clubavonden.
 • Zeer uitgebreide bibliotheek met 100 den titels.
 • Verdienstenplan. Een clubwedstrijd waarmee je mooie prijzen kunt winnen.
 • Maandelijkse tombola met aquarium prijzen.
 • Door ledenaantal uitgebreide kennis aanwezig: Heeft u raad nodig over opstarten of wilt u graag weten hoe het nu echt zit tussen Calcium, pH en Kh? In de club vind je alle antwoorden!

Zin om lid te worden? Neem dan snel contact op met ons via ons contactformulier.